Maybeck Stud

VSN näyttelyt 20.12.2017

Yhteen luokkaan otetaan 12 osallistujaa
Yksi omistaja/talli saa tuoda yhteen luokkaa 2 hevosta/ponia
Yksi hevonen saa osallistua yhteen näyttelyluokkaan

Vastuuhenkilö: Cery VRL-02116, cerppa@_gmail.com
Järjestävä talli: Maybeck Stud
VIP: 16.12.2017

Osallistuminen

Sähköpostiin: cerppa@_gmail.com
Otsikolla: VSN
Muodossa:

Luokka
<a href="http://www.hevosensivu.com">Hevosen virallinen nimi</a> - Omistaja(t)

Luokat

  Luokka 1. Shetlanninponiorit    /    tuomari: reibili
  Luokka 2. Shetlanninponiorit    /    tuomari: reibili
  Luokka 3. Shetlanninponiorit    /    tuomari: reibili
  Luokka 4. Shetlanninponitammat    /    tuomari: Milja H.
  Luokka 5. Shetlanninponitammat   /    tuomari: Milja H.
  Luokka 6. Shetlanninponitammat    /    tuomari: Milja H.

Tulokset

  Show Winner- luokka
SW1 Cloud Chaser - VRL-02116 & VRL-14355 (4-4½-4½-4-4-4-4-4-4-4=41p)
SW1 Päivärinteen Timi - VRL-02116 & VRL-14355 (4-4½-4½-4-4-4-4-4-4-4=41p)
SW3 Thordales Chacaroo - VRL-02116 & VRL-14355 (4½-4-4½-4-4-4-4-4-3½-4=40,5p)
SW4 Lilla Snorkfröken - Jenny (4-4-3,5-4-4-3,5-4-3,5-4-4=38,5p)
SW5 Huurremetsän Twisha - Penelopeia (4-4-4-4-4-3,5-3,5-3,5-3,5-4=38p)

Champion palkitut:
CH Banshee HV - Hapero (4-4-4-3,5-4-4-4-3,5-2,5-4=37,5p)

Reserve Champion-palkitut:
RCH A.D. Abbeyfield Aisha - Jannica (4-4-4-4-4-3,5-4-3,5-3-4=38p)
RCH Haywen Stardust - Penelopeia (4-3,5-4-4-4-3,5-4-4-3,5-3,5=38p)
RCH Mangon Spellbound - VRL-14534 (3,5-4-4-4-3-3,5-4-3,5-3,5-4=37p)
RCH FM Nonparell - Jannica (3,5-3,5-4-4-4-4-3,5-3,5-4-4=38p)
RCH Yentel Sugar Lily - Jenny (4-4-3,5-4-4-3,5-3,5-4-3-3,5=37p)
RCH Carlisle Noelle - VRL-08368 (3,5-4-4-3,5-4-3,5-3,5-4-3-3,5=36,5p)
RCH Fridan Mirasol - Frida (3,5-4-4-4-3-3,5-4-3,5-3,5-4=37p)
RCH Jussilan Biscamine - Penelopeia (3,5-4-4-3,5-4-3-4-4-3-4=37p)
RCH Päivärinteen Päivänpaiste - Jannica (3,5-4-3,5-4-3,5-4-3,5-3,5-3,5-3,5=36,5p)
RCH Silverhill Yoko - VRL-08368 (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3½= 40p)
RCH A.D. Mushroom Oscar - Jannica (4-4-4-3½-3½-3½-4-4-4-4=38,5p)
RCH Oakyard's Ruffles - VRL-08368 (4-4½-3½-4-3½-4-3½-4-3½-3½= 38p)
RCH Mooncloud's Rufus - VRL-08368 (4-4½-4-4-3½-3-4-4-4-3½=38,5p)
RCH Ludde - VRL-14534 (3½-4-4-4-4-4-3½-4-4-3½=38,5p)
RCH A.D. Discount - Jannica (4-4-4-3½-3½-4-3½-4-3½-4=38p)
RCH Vaniljavaaran Caramel Biscuit - Penelopeia (4-4-3½-4-4-4-4-3½-4-3½=38,5p)
RCH DTN's Puck - Jannica (4+4+3½+3½+4+4+4+4+3½+3½=38p)
RCH Funfair's Frost Flip - VRL-14534 (3½-4-3½-4-4-4-3½-3½-4-3½=37,5p)
  Luokka 1. Shetlanninponiorit
CH Cloud Chaser - VRL-02116 & VRL-14355 (4-4½-4½-4-4-4-4-4-4-4=41p)
RCH Mooncloud's Rufus - VRL-08368 (4-4½-4-4-3½-3-4-4-4-3½=38,5p)
RCH Ludde - VRL-14534 (3½-4-4-4-4-4-3½-4-4-3½=38,5p)
RCH A.D. Discount - Jannica (4-4-4-3½-3½-4-3½-4-3½-4=38p)
5. Willow Sparkle - VRL-08368 (3½-4-4-4-3½-4-3½-4-3½-4=38p)
6. Smorta v.d. Tindarell - Penelopeia (3½-4-3-3½-3½-4-3½-4-4-4=37p)
7. Keldoron HV - Hapero (3-4-3½-4-4-3½-3½-3½-4-4=37p)
8. Grindbacka Teddybear - Penelopeia (3½-4-3½-4-3-3½-4-4-3-3=35,5p)
9. A.D. North Star Stranger - Jannica (3½+4+4+4+3+3½+3½+3+3+3½= 35p)
10. Vuornan Mangomonster - Serena (3-3½-3-4-3½-3½-3½-3½-4-3½=35p)
11. Riinalan Oliver - Katriina I. (3-4-3½-3-2-2-3-3-3½-3=30p)
Egyptian Isaac v. Pompeji - Milja H. (VRL-10674) HYL - luokassa aiemmin osallistunut poni aiemmin samalla kuvalla
  Luokka 2. Shetlanninponiorit
CH Thordales Chacaroo - VRL-02116 & VRL-14355 (4½-4-4½-4-4-4-4-4-3½-4=40,5p)
RCH Vaniljavaaran Caramel Biscuit - Penelopeia (4-4-3½-4-4-4-4-3½-4-3½=38,5p)
RCH DTN's Puck - Jannica (4+4+3½+3½+4+4+4+4+3½+3½=38p)
RCH Funfair's Frost Flip - VRL-14534 (3½-4-3½-4-4-4-3½-3½-4-3½=37,5p)
5. Dows' Bow Tie - VRL-14534 (4-4-3½-4-3½-3-4-4-3½-3½=37p) 
6. Mangon Holiday Spirit - VRL-02116 & VRL-14355 (3½-4-3½-3½-3½-3½-3½-4-3½-3½=36p)
7. Mooncloud's Yandro - VRL-08368 (3½-3½-3½-3½-3½-3½-3½-4-3½-3½=35,5p)
8. Maybecks Darth Waffle - VRL-11523 (3½-4-3½-4-3½-3-3½-3½-3-3½=35p)
9. A.D. Smokey - Jannica (3½-4-3½-3½-3½-3-3½-3½-3½-3½=35p)
10. Blackbay's Snowflake - VRL-08368 (3-3½-3-3-3½-3½-4-4-3½-4=35p)
11. Sixx of Jewel - Hapero (3½+3½+3+3+2½+3+3½+4+3½+3 = 32,5p)
12. Petite Peanut - Penelopeia (3-3½-3-3½-2½-2½-3½-3½-3½-3½=32p)
  Luokka 3. Shetlanninponiorit
CH Päivärinteen Timi - VRL-02116 & VRL-14355 (4-4½-4½-4-4-4-4-4-4-4=41p)
RCH Silverhill Yoko - VRL-08368 (4½-4½-4-4-4-4-4-4-3½-3½= 40p)
RCH A.D. Mushroom Oscar - Jannica (4-4-4-3½-3½-3½-4-4-4-4=38,5p)
RCH Oakyard's Ruffles - VRL-08368 (4-4½-3½-4-3½-4-3½-4-3½-3½= 38p)
5. Vigor v. Nooboog - Milja H. (VRL-10674) (4-4-3½-4-3½-4-4-4-3½-3½=38p)
6. Wyat Willie Wombat - Jenny (3½-4-4-4-3½-4-3½-4-3½-4=38p)
7. Islands Frisco Sour - VRL-11523 (4-4-3½-3½-3½-3½-4-4-4-3½=37,5p)
8. Caribo - Jane (4-4-3-4-3½-3½-3½-4-4-4=37,5p)
9. Dragonmind - Penelopeia (3½-4-3½-4-3½-3½-3-4-3½-4=36,5p)
10. Mountain Isac MG - Jannica (3½-4-3½-3½-3-3-4-4½-3½-3½=36p)
11. Death Note HV - Hapero (3-3½-3½-3½-3-3-3½-3½-3½-3=33p)
Lily's Little Night of Northstar  - VRL-14534 HYL. Luokassa aikaisemmin osallistunut poni samalla kuvalla
  Luokka 4. Shetlanninponitammat
CH Lilla Snorkfröken - Jenny (4-4-3,5-4-4-3,5-4-3,5-4-4=38,5p)
RCH A.D. Abbeyfield Aisha - Jannica (4-4-4-4-4-3,5-4-3,5-3-4=38p)
RCH Haywen Stardust - Penelopeia (4-3,5-4-4-4-3,5-4-4-3,5-3,5=38p)
RCH Mangon Spellbound - VRL-14534 (3,5-4-4-4-3-3,5-4-3,5-3,5-4=37p)
5. Maybecks Kylie - VRL-02116 & VRL-14355 (3,5-4-4-3,5-4-3-4-4-3-4=37p)
6. Shake That Strawberry Smoothie - Penelopeia (4-4-3,5-4-3-3-4-3,5-3,5-4=36,5p)
7. Cheerilee - VRL-02116 & VRL-14355 (3,5-3,5-4-3,5-4-3,5-4-3,5-3,5-3,5=36,5p)
8. Dominica v. Cinn - VRL-08368 (3,5-3,5-3,5-4-3,5-4-3,5-4-3,5-3,5=36,5p)
9. Barbie v. Derrymoore - VRL-08368 (4-4-4-4-4-3-3-3,5-3-3,5=36p)
10. Laplace Nira - Hapero (3,5-4-3,5-3,5-4-3,5-3,5-3,5-4-3=36p)
11. Sparkling Sensation - VRL-14534 (3-4-4-3-3,5-4-4-4-2,5-3=35p)
12. Galatea - Jannica (3-3,5-3-4-3,5-3-3,5-3-4-3,5=34p)
  Luokka 5. Shetlanninponitammat
CH Huurremetsän Twisha - Penelopeia (4-4-4-4-4-3,5-3,5-3,5-3,5-4=38p)
RCH FM Nonparell - Jannica (3,5-3,5-4-4-4-4-3,5-3,5-4-4=38p)
RCH Yentel Sugar Lily - Jenny (4-4-3,5-4-4-3,5-3,5-4-3-3,5=37p)
RCH Carlisle Noelle - VRL-08368 (3,5-4-4-3,5-4-3,5-3,5-4-3-3,5=36,5p)
5. A.D. Lotta's Last Princess - Jannica (3,5-4-4-3-3-3,5-3,5-3,5-4-3,5=35,5p)
6. Riheza Nira - Hapero (3,5-4-4-3,5-3,5-3,5-3,5-3,5-3-3,5=35,5p)
7. Ruskamäen Stellar - VRL-02116 & VRL-14355 (3,5-4-4-4-3,5-3-4-3,5-2,5-3,5=35,5p)
8. Bow la Bow - VRL-02116 & VRL-14355 (3,5-4-4-3,5-3-3,5-3,5-4-3-3=35p)
9. Huvin Odella - VRL-14534 (3,5-3,5-3-4-3-3,5-3,5-3,5-3,5-3,5=34,5p)
10. Vehkakorven Pandora - VRL-14534 (3-4-4-3,5-3-3-3,5-3,5-2,5-3=33p)
11. Vaniljavaaran Strawberry Sprinkle - Penelopeia (3-3,5-3,5-3,5-3-3-3,5-3,5-3-3,5=33p)
Mooncloud's Kiki - VRL-08368 (hyl, luokassa aikaisempi osallistuja samalla kuvalla)
  Luokka 6. Shetlanninponitammat
CH Banshee HV - Hapero (4-4-4-3,5-4-4-4-3,5-2,5-4=37,5p)
RCH Fridan Mirasol - Frida (3,5-4-4-4-3-3,5-4-3,5-3,5-4=37p)
RCH Jussilan Biscamine - Penelopeia (3,5-4-4-3,5-4-3-4-4-3-4=37p)
RCH Päivärinteen Päivänpaiste - Jannica (3,5-4-3,5-4-3,5-4-3,5-3,5-3,5-3,5=36,5p)
5. Vuornan Absolutely Muffin - VRL-08368 (3,5-4-3,5-4-4-3,5-3,5-3,5-3,5-3=36p)
6. Synd Coraille - VRL-02116 & VRL-14355 (3,5-3,5-4-4-3,5-4-3-3,5-3,5-3,5=36p)
7. Mangon Chi Chi - VRL-11523 (3,5-3,5-4-4-4-3,5-3-3,5-3,5-3,5=36p)
8. A.D. Lovely Sunrise - Jannica (3,5-3,5-3,5-3,5-3,5-3,5-4-3,5-4-3,5=36p)
9. Fridan Adelina - Frida (3,5-3,5-3,5-4-3-3,5-4-3,5-3,5-3,5=35,5p)
10. Lily's Little Glittering Star - VRL-14534 (3,5-4-4-4-4-3-3,5-3-3-3=35p)
11. Mooncloud's Kira - VRL-08368 (3-3,5-3-3,5-3,5-3-3,5-3-3,5-4=33,5p)
12. Lily's Little Ginger Queen - VRL-14534 (3-3,5-3-4-3-3-3-3-3,5-3,5=32,5p)

Osallistujat

  Luokka 1. Shetlanninponiorit
Cloud Chaser - VRL-02116 & VRL-14355
Keldoron HV - Hapero
Mooncloud's Rufus - VRL-08368
Willow Sparkle - VRL-08368
Grindbacka Teddybear - Penelopeia
Smorta v.d. Tindarell - Penelopeia
Ludde - VRL-14534
Vuornan Mangomonster - Serena
A.D. Discount - Jannica
A.D. North Star Stranger - Jannica
Riinalan Oliver - Katriina I.
 Egyptian Isaac v. Pompeji - Milja H. (VRL-10674)
  Luokka 2. Shetlanninponiorit
Thordales Chacaroo - VRL-02116 & VRL-14355
Mangon Holiday Spirit - VRL-02116 & VRL-14355
Sixx of Jewel - Hapero
Mooncloud's Yandro - VRL-08368
Blackbay's Snowflake - VRL-08368
Petite Peanut - Penelopeia
Vaniljavaaran Caramel Biscuit - Penelopeia
Funfair's Frost Flip - VRL-14534
Dows' Bow Tie - VRL-14534
Maybecks Darth Waffle - VRL-11523
DTN's Puck - Jannica
A.D. Smokey - Jannica
  Luokka 3. Shetlanninponiorit
Päivärinteen Timi - VRL-02116 & VRL-14355
Death Note HV - Hapero
Silverhill Yoko - VRL-08368
Oakyard's Ruffles - VRL-08368
Dragonmind - Penelopeia
Caribo - Jane
Wyat Willie Wombat - Jenny
Lily's Little Night of Northstar  - VRL-14534
Islands Frisco Sour - VRL-11523
Mountain Isac MG - Jannica
A.D. Mushroom Oscar - Jannica
Vigor v. Nooboog - Milja H. (VRL-10674)
  Luokka 4. Shetlanninponitammat
Cherilee - VRL-02116 & VRL-14355
Maybecks Kylie - VRL-02116 & VRL-14355
Laplace Nira - Hapero
Barbie v. Derrymoore - VRL-08368
Dominica v. Cinn - VRL-08368
Haywen Stardust - Penelopeia
Shake That Strawberry Smoothie - Penelopeia
Lilla Snorkfröken - Jenny
Mangon Spellbound - VRL-14534
Sparkling Sensation - VRL-14534
A.D. Abbeyfield Aisha - Jannica
Galatea - Jannica
  Luokka 5. Shetlanninponitammat
Bow la Bow - VRL-02116 & VRL-14355
Ruskamäen Stellar - VRL-02116 & VRL-14355
Riheza Nira - Hapero
Carlisle Noelle - VRL-08368
Mooncloud's Kiki - VRL-08368
Huurremetsän Twisha - Penelopeia
Vaniljavaaran Strawberry Sprinkle - Penelopeia
Yentel Sugar Lily - Jenny
Vehkakorven Pandora - VRL-14534
Huvin Odella - VRL-14534
FM Nonparell - Jannica
A.D. Lotta's Last Princess - Jannica
  Luokka 6. Shetlanninponitammat
Synd Coraille - VRL-02116 & VRL-14355
Banshee HV - Hapero
Mooncloud's Kira - VRL-08368
Vuornan Absolutely Muffin - VRL-08368
Jussilan Biscamine - Penelopeia
Lily's Little Glittering Star - VRL-14534
Lily's Little Ginger Queen - VRL-14534
Mangon Chi Chi - VRL-11523
Päivärinteen Päivänpaiste - Jannica
A.D. Lovely Sunrise - Jannica
Fridan Adelina - Frida
Fridan Mirasol - Frida