Maybeck Stud

Ravisarja 14-18.01.2022

Yhteen lähtöön otetaan rajattomasti hevosia, lähdöt jaetaan tarpeen vaatiessa omiin lähtöihin
Omistaja saa tuoda lähtöön enintään 10 hevosta, ohjastajaa ei pakko ilmoittaa
Hevonen saa osallistua yhteen ravilähtöön +mahd. montélähtöön 2-v lv ja 3-v kv vain omiin lähtöihinsä.

Vastuuhenkilönä Siiri
Järjestävä talli: Maybeck Stud
VIP: 10.01.2022

Osallistuminen
Sähköpostiin: vpvirtuaali@gmail.com
Otsikolla: Maybeck
Ilmoita hevoset hitaimmasta nopeimpaan muodossa:

Lähtö
ikä skp nimi / ohjastaja (seura) - enn --

Lähdöt

  Lähtö 1. 3-vuotiaat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
  Lähtö 2. 30,0-aikaiset ja hitaammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
  Lähtö 3. 25,0-29,9-aikaiset kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
  Lähtö 4. 24,9-aikaiset ja nopeammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
  Lähtö 5. Monté avoin 5-vuotiaat ja vanhemmat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€

Osallistujat

  Lähtö 1a. 3-vuotiaat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€

Kilpailupäivä 1

1. 3v t Purnin Tähtiaskel / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,5ake
2. 3v o Purnin Eremias / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,7ake x
3. 3v t Purnin Pitsikato / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.40,3ake
4. 3v t Høstbjøra Arktis / (RuKo) ei enn -- 1.40,7ake
5. 3v t Aartonevan Ylli / (BÅR) - ei enn. -- 1.41,4ake x
6. 3v o Radikaalin Alvar / (BÅR) - ei enn. -- 1.42,4ake
7. 3v t Guen Armotar / (RuKo) ei enn -- 1.42,7ake
8. 3v o Amurath Arktis / (Ruko) ei enn -- 1.42,9ake

Kilpailupäivä 2

1. 3v t Aartonevan Ylli / (BÅR) - ei enn. -- 1.39,3ake
2. 3v t Høstbjøra Arktis / (RuKo) ei enn -- 1.39,4ake xx
3. 3v o Radikaalin Alvar / (BÅR) - ei enn. -- 1.39,6ake
4. 3v o Purnin Eremias / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,6ake
5. 3v t Purnin Tähtiaskel / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.40,4ake
6. 3v t Purnin Pitsikato / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.41,0ake
7. 3v o Amurath Arktis / (Ruko) ei enn -- 1.42,8ake
3v t Guen Armotar / (RuKo) ei enn -- hva

Kilpailupäivä 3

1. 3v t Purnin Tähtiaskel / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,4ake x
2. 3v o Radikaalin Alvar / (BÅR) - ei enn. -- 1.40,0ake
3. 3v t Aartonevan Ylli / (BÅR) - ei enn. -- 1.40,6ake
4. 3v o Purnin Eremias / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.40,6ake
5. 3v t Høstbjøra Arktis / (RuKo) ei enn -- 1.40,9ake
6. 3v o Amurath Arktis / (Ruko) ei enn -- 1.41,2ake
7. 3v t Guen Armotar / (RuKo) ei enn -- 1.41,4ake x
8. 3v t Purnin Pitsikato / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.43,8ake

Kilpailupäivä 4

1. 3v t Purnin Pitsikato / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,1ake
2. 3v t Høstbjøra Arktis / (RuKo) ei enn -- 1.39,3ake
3. 3v t Aartonevan Ylli / (BÅR) - ei enn. -- 1.39,4ake x
4. 3v o Purnin Eremias / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.40,0ake
5. 3v t Guen Armotar / (RuKo) ei enn -- 1.41,2ake
6. 3v t Purnin Tähtiaskel / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.42,7ake
7. 3v o Radikaalin Alvar / (BÅR) - ei enn. -- 1.43,8ake x
8. 3v o Amurath Arktis / (Ruko) ei enn -- 1.43,9ake x

Kilpailupäivä 5

1. 3v o Purnin Eremias / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.39,3ake xx
2. 3v t Purnin Tähtiaskel / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.40,1ake
3. 3v t Guen Armotar / (RuKo) ei enn -- 1.40,7ake
4. 3v o Radikaalin Alvar / (BÅR) - ei enn. -- 1.40,8ake xx
5. 3v t Purnin Pitsikato / (Team Ninitra) ei enn. -- 1.41,6ake
6. 3v t Aartonevan Ylli / (BÅR) - ei enn. -- 1.43,0ake
7. 3v o Amurath Arktis / (Ruko) ei enn -- 1.43,6ake x
3v t Høstbjøra Arktis / (RuKo) ei enn -- hva

  Lähtö 1b. 3-vuotiaat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 3v o Uneton Yö / (KADO) 1.52,1ke -- 1.37,0ake
2. 3v t Tuonivuo Heilivä / Mihail Metsänranta (SARY) 1.38,2ake -- 1.37,2ake
3. 3v t Ajanpatina / (RuKo) 39,8ake -- 1.37,2ake
4. 3v o Merennäkijä / Lumi Helmivirta (SARY) 1.38,3ake -- 1.37,8ake x
5. 3v o Hissunkissun KAS / (KADO) 1.44,5ke -- 1.39,5ake
6. 3v o Tenkkapoo KAS / (KADO) 1.53,3ke -- 1.40,0ake
7. 3v o Astrøn / (ArC) 38,4aly -- 1.40,2ake x
8. 3v t Taiakas / (KADO) 1.48,2ke -- 1.41,3ake
9. 3v o Halluharjan Reteä / (KADO) 1.32,1aly -- 1.41,5ake
10. 3v t Purnin Strassi / Jaana (Team Koo) 39,1ake – 1.41,6ake
3v o Purnin Väkevä / (Team Ninitra) 42,6a -- hkä

Kilpailupäivä 2

1. 3v o Uneton Yö / (KADO) 1.52,1ke -- 1.37,3ake
2. 3v o Halluharjan Reteä / (KADO) 1.32,1aly -- 1.37,4ake x
3. 3v o Astrøn / (ArC) 38,4aly -- 1.37,6ake
4. 3v o Purnin Väkevä / (Team Ninitra) 42,6a -- 1.38,7ake x
5. 3v t Tuonivuo Heilivä / Mihail Metsänranta (SARY) 1.38,2ake -- 1.38,8ake x
6. 3v t Purnin Strassi / Jaana (Team Koo) 39,1ake – 1.39,2ake
7. 3v t Taiakas / (KADO) 1.48,2ke -- 1.39,9ake
8. 3v t Ajanpatina / (RuKo) 39,8ake -- 1.40,3ake
9. 3v o Merennäkijä / Lumi Helmivirta (SARY) 1.38,3ake -- 1.40,9ake
10. 3v o Tenkkapoo KAS / (KADO) 1.53,3ke -- 1.41,6ake x
11. 3v o Hissunkissun KAS / (KADO) 1.44,5ke -- 1.41,6ake

Kilpailupäivä 3

1. 3v o Uneton Yö / (KADO) 1.52,1ke -- 1.37,0ake
2. 3v o Tenkkapoo KAS / (KADO) 1.53,3ke -- 1.37,5ake
3. 3v o Merennäkijä / Lumi Helmivirta (SARY) 1.38,3ake -- 1.38,7ake
4. 3v o Halluharjan Reteä / (KADO) 1.32,1aly -- 1.38,7ake
5. 3v o Astrøn / (ArC) 38,4aly -- 1.38,8ake x
6. 3v t Ajanpatina / (RuKo) 39,8ake -- 1.39,8ake
7. 3v t Tuonivuo Heilivä / Mihail Metsänranta (SARY) 1.38,2ake -- 1.40,9ake x
8. 3v o Purnin Väkevä / (Team Ninitra) 42,6a -- 1.41,1ake x
9. 3v t Taiakas / (KADO) 1.48,2ke -- 1.41,7ake x
10. 3v o Hissunkissun KAS / (KADO) 1.44,5ke -- 1.42,0ake
3v t Purnin Strassi / Jaana (Team Koo) 39,1ake – hkä

Kilpailupäivä 4

1. 3v o Hissunkissun KAS / (KADO) 1.44,5ke -- 1.37,4ake xx
2. 3v t Purnin Strassi / Jaana (Team Koo) 39,1ake – 1.37,4ake
3. 3v o Astrøn / (ArC) 38,4aly -- 1.37,7ake
4. 3v o Halluharjan Reteä / (KADO) 1.32,1aly -- 1.38,3ake xx
5. 3v t Taiakas / (KADO) 1.48,2ke -- 1.38,6ake
6. 3v o Merennäkijä / Lumi Helmivirta (SARY) 1.38,3ake -- 1.38,7ake x
7. 3v o Purnin Väkevä / (Team Ninitra) 42,6a -- 1.40,1ake xx
8. 3v o Uneton Yö / (KADO) 1.52,1ke -- 1.40,2ake x
9. 3v t Ajanpatina / (RuKo) 39,8ake -- 1.40,5ake
10. 3v t Tuonivuo Heilivä / Mihail Metsänranta (SARY) 1.38,2ake -- 1.41,4ake
11. 3v o Tenkkapoo KAS / (KADO) 1.53,3ke -- 1.42,0ake

Kilpailupäivä 5

1. 3v o Hissunkissun KAS / (KADO) 1.44,5ke -- 1.37,1ake
2. 3v t Purnin Strassi / Jaana (Team Koo) 39,1ake – 1.37,3ake
3. 3v o Uneton Yö / (KADO) 1.52,1ke -- 1.38,0ake x
4. 3v o Halluharjan Reteä / (KADO) 1.32,1aly -- 1.38,0ake x
5. 3v t Ajanpatina / (RuKo) 39,8ake -- 1.38,4ake x
6. 3v o Astrøn / (ArC) 38,4aly -- 1.40,0ake
7. 3v t Taiakas / (KADO) 1.48,2ke -- 1.40,1ake x
8. 3v o Merennäkijä / Lumi Helmivirta (SARY) 1.38,3ake -- 1.41,3ake
9. 3v t Tuonivuo Heilivä / Mihail Metsänranta (SARY) 1.38,2ake -- 1.41,3ake
10. 3v o Purnin Väkevä / (Team Ninitra) 42,6a -- 1.42,0ake
3v o Tenkkapoo KAS / (KADO) 1.53,3ke -- hyl

  Lähtö 2a. 30,0-aikaiset ja hitaammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 9v t Suomineidon Ameelia / (KADO) 1.31,3aly -- 1.33,3ake
2. 4v o Voimanpesä / (KADO) 1.35,5ke -- 1.33,4ake
3. 4v t Purnin Hillastaja / (Team Ninitra) 33,4a -- 1.35,0ake
4. 8v t J.S. Malla / (Koivula) - 01.31,5ake -- 1.35,1ake x
5. 6v o Vihun Vihuri / (Koivula) - 1.33,5ake -- 1.35,3ake
6. 4v o Iloveikkaus / (Team Ninitra) 38,3a -- 1.36,0ake
7. 4v t Rääpäkkä / Hilma - 1.34,6 -- 1.36,7ake
8. 4v o EP Lokari / (KADO) 1.36,1ke -- 1.37,2ake
9. 4v o Saariston Lennätin / (KADO) 1.31,8ake -- 1.37,3ake x
4v o Purnin Sujahdus / (Team Ninitra) 32,1a -- hva

Kilpailupäivä 2

1. 8v t J.S. Malla / (Koivula) - 01.31,5ake -- 1.33,1ake
2. 4v t Rääpäkkä / Hilma - 1.34,6 -- 1.33,2ake
3. 4v o EP Lokari / (KADO) 1.36,1ke -- 1.34,4ake
4. 4v o Purnin Sujahdus / (Team Ninitra) 32,1a -- 1.35,9ake
5. 6v o Vihun Vihuri / (Koivula) - 1.33,5ake -- 1.36,1ake
6. 4v o Saariston Lennätin / (KADO) 1.31,8ake -- 1.36,2ake
7. 9v t Suomineidon Ameelia / (KADO) 1.31,3aly -- 1.36,7ake
8. 4v o Voimanpesä / (KADO) 1.35,5ke -- 1.37,5ake
9. 4v o Iloveikkaus / (Team Ninitra) 38,3a -- 1.37,6ake
10. 4v t Purnin Hillastaja / (Team Ninitra) 33,4a -- 1.37,8ake

Kilpailupäivä 3

1. 8v t J.S. Malla / (Koivula) - 01.31,5ake -- 1.33,2ake
2. 6v o Vihun Vihuri / (Koivula) - 1.33,5ake -- 1.34,1ake
3. 4v o Saariston Lennätin / (KADO) 1.31,8ake -- 1.34,2ake
4. 9v t Suomineidon Ameelia / (KADO) 1.31,3aly -- 1.34,4ake
5. 4v o Voimanpesä / (KADO) 1.35,5ke -- 1.35,1ake
6. 4v t Rääpäkkä / Hilma - 1.34,6 -- 1.35,2ake
7. 4v o Purnin Sujahdus / (Team Ninitra) 32,1a -- 1.35,4ake
8. 4v o Iloveikkaus / (Team Ninitra) 38,3a -- 1.37,1ake
9. 4v o EP Lokari / (KADO) 1.36,1ke -- 1.37,6ake x
4v t Purnin Hillastaja / (Team Ninitra) 33,4a -- k

Kilpailupäivä 4

1. 8v t J.S. Malla / (Koivula) - 01.31,5ake -- 1.33,6ake
2. 4v o Iloveikkaus / (Team Ninitra) 38,3a -- 1.33,7ake
3. 4v o EP Lokari / (KADO) 1.36,1ke -- 1.34,2ake xx
4. 9v t Suomineidon Ameelia / (KADO) 1.31,3aly -- 1.34,3ake
5. 4v t Rääpäkkä / Hilma - 1.34,6 -- 1.35,1ake x
6. 4v o Purnin Sujahdus / (Team Ninitra) 32,1a -- 1.35,3ake x
7. 4v t Purnin Hillastaja / (Team Ninitra) 33,4a -- 1.37,1ake x
8. 4v o Saariston Lennätin / (KADO) 1.31,8ake -- 1.37,3ake
4v o Voimanpesä / (KADO) 1.35,5ke -- k
6v o Vihun Vihuri / (Koivula) - 1.33,5ake -- hrp

Kilpailupäivä 5

1. 4v o Voimanpesä / (KADO) 1.35,5ke -- 1.33,2ake
2. 4v t Purnin Hillastaja / (Team Ninitra) 33,4a -- 1.33,8ake
3. 8v t J.S. Malla / (Koivula) - 01.31,5ake -- 1.34,5ake
4. 4v t Rääpäkkä / Hilma - 1.34,6 -- 1.34,6ake
5. 4v o Iloveikkaus / (Team Ninitra) 38,3a -- 1.34,8ake
6. 4v o Saariston Lennätin / (KADO) 1.31,8ake -- 1.34,8ake
7. 4v o EP Lokari / (KADO) 1.36,1ke -- 1.36,8ake
8. 4v o Purnin Sujahdus / (Team Ninitra) 32,1a -- 1.36,8ake
9. 9v t Suomineidon Ameelia / (KADO) 1.31,3aly -- 1.37,2ake
10. 6v o Vihun Vihuri / (Koivula) - 1.33,5ake -- 1.37,9ake

  Lähtö 2b. 30,0-aikaiset ja hitaammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
    
        Vienolan Unikko livennyt lähtöön vahingossa kahteen kertaan. Ks. hevosen tuloksia ei merkitä sen kilpailukalenteriin. 

Kilpailupäivä 1 1. 4v o Korpikulkija / (BÅR) - 33,1aly-- 1.29,0ake 2. 4v t Tuulentomu / (BÅR) - 33,5aly-- 1.29,1ake x 3. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.29,6ake 4. 7v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) - 01.30,5ake -- 1.30,4ake 5. 4v t Purnin Kuunnelma / (BÅR) - 33,1aly -- 1.30,5ake 6. 4v t Snillin Jekuttiina / (BÅR) - 33,1aly -- 1.30,8ake x 7. 5v o Mallikas OoKoo / Markus (Team Koo) 30,1a -- 1.31,5ake x 8. 4v o Wuoren Vilhelmi / (BÅR) - 32,2aly -- 1.31,6ake 9. 4v o Ruskon Pikkujätti / (BÅR) - 32,6aly -- 1.31,8ake x 10. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.31,9ake Kilpailupäivä 2 1. 7v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) - 01.30,5ake -- 1.29,4ake 2. 4v t Tuulentomu / (BÅR) - 33,5aly-- 1.29,4ake 3. 4v t Snillin Jekuttiina / (BÅR) - 33,1aly -- 1.29,4ake 4. 4v t Purnin Kuunnelma / (BÅR) - 33,1aly -- 1.29,7ake 5. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.29,9ake 6. 5v o Mallikas OoKoo / Markus (Team Koo) 30,1a -- 1.30,2ake x 7. 4v o Ruskon Pikkujätti / (BÅR) - 32,6aly -- 1.30,4ake 8. 4v o Korpikulkija / (BÅR) - 33,1aly-- 1.30,8ake 9. 4v o Wuoren Vilhelmi / (BÅR) - 32,2aly -- 1.31,3ake 10. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.31,8ake x Kilpailupäivä 3 1. 4v o Wuoren Vilhelmi / (BÅR) - 32,2aly -- 1.29,1ake 2. 5v o Mallikas OoKoo / Markus (Team Koo) 30,1a -- 1.29,1ake x 3. 4v t Snillin Jekuttiina / (BÅR) - 33,1aly -- 1.29,2ake 4. 4v t Tuulentomu / (BÅR) - 33,5aly-- 1.30,1ake 5. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.30,3ake x 6. 7v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) - 01.30,5ake -- 1.30,7ake 7. 4v o Ruskon Pikkujätti / (BÅR) - 32,6aly -- 1.31,9ake xx 4v t Purnin Kuunnelma / (BÅR) - 33,1aly -- k 4v o Korpikulkija / (BÅR) - 33,1aly-- ep 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- k Kilpailupäivä 4 1. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.29,1ake 2. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.29,9ake 3. 4v o Wuoren Vilhelmi / (BÅR) - 32,2aly -- 1.30,0ake 4. 4v t Purnin Kuunnelma / (BÅR) - 33,1aly -- 1.30,7ake 5. 4v o Korpikulkija / (BÅR) - 33,1aly-- 1.31,1ake 6. 7v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) - 01.30,5ake -- 1.31,2ake x 7. 4v o Ruskon Pikkujätti / (BÅR) - 32,6aly -- 1.31,2ake x 8. 4v t Tuulentomu / (BÅR) - 33,5aly-- 1.31,7ake x 9. 5v o Mallikas OoKoo / Markus (Team Koo) 30,1a -- 1.31,9ake 4v t Snillin Jekuttiina / (BÅR) - 33,1aly -- hva Kilpailupäivä 5 1. 4v t Purnin Kuunnelma / (BÅR) - 33,1aly -- 1.29,2ake xx 2. 4v t Snillin Jekuttiina / (BÅR) - 33,1aly -- 1.29,2ake 3. 4v o Wuoren Vilhelmi / (BÅR) - 32,2aly -- 1.29,4ake x 4. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.29,6ake 5. 7v o Hurjaharja I.F. / (Koivula) - 01.30,5ake -- 1.29,9ake x 6. 4v t Vienolan Unikko / (BÅR) - 32,4aly -- 1.30,9ake 7. 4v o Ruskon Pikkujätti / (BÅR) - 32,6aly -- 1.31,0ake 8. 4v t Tuulentomu / (BÅR) - 33,5aly-- 1.31,3ake 9. 4v o Korpikulkija / (BÅR) - 33,1aly-- 1.31,3ake 10. 5v o Mallikas OoKoo / Markus (Team Koo) 30,1a -- 1.31,3ake xx
  Lähtö 3a. 25,0-29,9-aikaiset kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 4v t Radikalin Dilemma / (KADO) 1.29,5ake -- 1.26,4ake x
2. 4v t Vaskilintu / Lumi Helmivirta (SARY) 1.29,3ake -- 1.26,6ake
3. 5v o Nelosen Plussapallo / Pekka (Team Koo) 29,2a -- 1.26,6ake
4. 8v o R.K. Kerosiini / (Koivula) - 01.28,2ake -- 1.26,8ake x
5. 7v o Guen Korpraali / (Koivula) - 01.27,6ake -- 1.27,0ake xx
6. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a -- 1.27,8ake
7. 5v o Banaanipaatos / Mihail Metsänranta (SARY) 1.27,4ake -- 1.28,0ake x
8. 7v t Guen Tikkunekku / (Koivula) - 01.27,5ake -- 1.28,4ake
9. 10v t Loimulehdon Raivotar / (Koivula) - 01.29,3ake -- 1.28,7ake
6v o Stormr Snilli / (KADO) 1.26,6aly -- hva

Kilpailupäivä 2

1. 4v t Vaskilintu / Lumi Helmivirta (SARY) 1.29,3ake -- 1.26,1ake
2. 6v o Stormr Snilli / (KADO) 1.26,6aly -- 1.26,1ake
3. 5v o Banaanipaatos / Mihail Metsänranta (SARY) 1.27,4ake -- 1.26,4ake
4. 4v t Radikalin Dilemma / (KADO) 1.29,5ake -- 1.26,8ake
5. 8v o R.K. Kerosiini / (Koivula) - 01.28,2ake -- 1.27,4ake
6. 7v t Guen Tikkunekku / (Koivula) - 01.27,5ake -- 1.27,6ake
7. 7v o Guen Korpraali / (Koivula) - 01.27,6ake -- 1.27,8ake x
8. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a -- 1.28,0ake
9. 5v o Nelosen Plussapallo / Pekka (Team Koo) 29,2a -- 1.28,6ake
10v t Loimulehdon Raivotar / (Koivula) - 01.29,3ake -- hrp

Kilpailupäivä 3

1. 4v t Radikalin Dilemma / (KADO) 1.29,5ake -- 1.26,2ake
2. 4v t Vaskilintu / Lumi Helmivirta (SARY) 1.29,3ake -- 1.26,2ake
3. 10v t Loimulehdon Raivotar / (Koivula) - 01.29,3ake -- 1.26,8ake
4. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a -- 1.27,1ake
5. 6v o Stormr Snilli / (KADO) 1.26,6aly -- 1.27,4ake x
6. 7v o Guen Korpraali / (Koivula) - 01.27,6ake -- 1.28,0ake
7. 5v o Banaanipaatos / Mihail Metsänranta (SARY) 1.27,4ake -- 1.28,4ake
8. 8v o R.K. Kerosiini / (Koivula) - 01.28,2ake -- 1.28,7ake x
5v o Nelosen Plussapallo / Pekka (Team Koo) 29,2a -- ep
7v t Guen Tikkunekku / (Koivula) - 01.27,5ake -- hrp

Kilpailupäivä 4

1. 10v t Loimulehdon Raivotar / (Koivula) - 01.29,3ake -- 1.26,3ake
2. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a -- 1.26,5ake
3. 6v o Stormr Snilli / (KADO) 1.26,6aly -- 1.26,8ake
4. 4v t Vaskilintu / Lumi Helmivirta (SARY) 1.29,3ake -- 1.27,1ake
5. 7v o Guen Korpraali / (Koivula) - 01.27,6ake -- 1.27,4ake
6. 5v o Banaanipaatos / Mihail Metsänranta (SARY) 1.27,4ake -- 1.27,7ake
7. 5v o Nelosen Plussapallo / Pekka (Team Koo) 29,2a -- 1.27,7ake x
8. 8v o R.K. Kerosiini / (Koivula) - 01.28,2ake -- 1.27,8ake
9. 7v t Guen Tikkunekku / (Koivula) - 01.27,5ake -- 1.28,3ake
10. 4v t Radikalin Dilemma / (KADO) 1.29,5ake -- 1.28,6ake x

Kilpailupäivä 5

1. 7v o Guen Korpraali / (Koivula) - 01.27,6ake -- 1.26,7ake
2. 4v t Radikalin Dilemma / (KADO) 1.29,5ake -- 1.26,8ake x
3. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a -- 1.26,8ake
4. 5v o Nelosen Plussapallo / Pekka (Team Koo) 29,2a -- 1.27,3ake
5. 7v t Guen Tikkunekku / (Koivula) - 01.27,5ake -- 1.27,3ake
6. 4v t Vaskilintu / Lumi Helmivirta (SARY) 1.29,3ake -- 1.28,0ake x
7. 8v o R.K. Kerosiini / (Koivula) - 01.28,2ake -- 1.28,3ake
8. 6v o Stormr Snilli / (KADO) 1.26,6aly -- 1.28,7ake
9. 10v t Loimulehdon Raivotar / (Koivula) - 01.29,3ake -- 1.28,9ake x
10. 5v o Banaanipaatos / Mihail Metsänranta (SARY) 1.27,4ake -- 1.28,9ake x

  Lähtö 3b. 25,0-29,9-aikaiset kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 6v o Hohdokas / (KADO) 1.26,1ake -- 1.26,4ake
2. 5v o Hurmon Tukkijätkä / (RuKo) 26,6ake -- 1.26,6ake
3. 8v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) - 01.26,4aly -- 1.27,2ake
4. 5v t Mielikki Lind / Tatu (Team Koo) 26,5a -- 1.27,2ake
5. 8v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) - 01.26,1aly -- 1.27,2ake
6. 6v o AH Vigor / (KADO) 1.26,0aly -- 1.27,6ake
7. 7v t Ruskon Friika / (Team Ninitra) 26,3a -- 1.27,8ake
8. 7v t Uturiina / (RuKo) 26,2ake -- 1.28,0ake
9. 8v o Leopert Lind / (Team Ninitra) 26,2a -- 1.28,2ake x
10. 8v o AH Jooseppi / Markus (Team Koo) 26,7a -- 1.28,8ake
11. 8v o Ruskon Lumiotus / (Ruko) 26,3aly -- 1.28,8ake
12. 7v o Backus / (ArC) 26,4ake -- 1.28,9ake

Kilpailupäivä 2

1. 6v o Hohdokas / (KADO) 1.26,1ake -- 1.26,1ake
2. 7v t Uturiina / (RuKo) 26,2ake -- 1.26,6ake
3. 8v o Ruskon Lumiotus / (Ruko) 26,3aly -- 1.26,7ake
4. 8v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) - 01.26,4aly -- 1.26,8ake
5. 5v t Mielikki Lind / Tatu (Team Koo) 26,5a -- 1.27,0ake
6. 5v o Hurmon Tukkijätkä / (RuKo) 26,6ake -- 1.27,3ake
7. 8v o AH Jooseppi / Markus (Team Koo) 26,7a -- 1.27,7ake
8. 7v o Backus / (ArC) 26,4ake -- 1.27,8ake
9. 6v o AH Vigor / (KADO) 1.26,0aly -- 1.27,8ake
10. 8v o Leopert Lind / (Team Ninitra) 26,2a -- 1.28,0ake x
11. 8v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) - 01.26,1aly -- 1.28,4ake xx
7v t Ruskon Friika / (Team Ninitra) 26,3a -- ep

Kilpailupäivä 3

1. 8v o Ruskon Lumiotus / (Ruko) 26,3aly -- 1.26,1ake
2. 8v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) - 01.26,1aly -- 1.27,1ake
3. 8v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) - 01.26,4aly -- 1.27,3ake
4. 5v t Mielikki Lind / Tatu (Team Koo) 26,5a -- 1.27,5ake
5. 8v o Leopert Lind / (Team Ninitra) 26,2a -- 1.27,7ake
6. 7v t Ruskon Friika / (Team Ninitra) 26,3a -- 1.27,9ake
7. 7v o Backus / (ArC) 26,4ake -- 1.27,9ake x
8. 6v o AH Vigor / (KADO) 1.26,0aly -- 1.28,0ake xx
9. 7v t Uturiina / (RuKo) 26,2ake -- 1.28,2ake
10. 6v o Hohdokas / (KADO) 1.26,1ake -- 1.28,5ake
11. 5v o Hurmon Tukkijätkä / (RuKo) 26,6ake -- 1.28,6ake
12. 8v o AH Jooseppi / Markus (Team Koo) 26,7a -- 1.28,8ake x

Kilpailupäivä 4

1. 8v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) - 01.26,4aly -- 1.26,6ake
2. 8v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) - 01.26,1aly -- 1.26,6ake
3. 7v o Backus / (ArC) 26,4ake -- 1.26,7ake
4. 5v t Mielikki Lind / Tatu (Team Koo) 26,5a -- 1.27,2ake x
5. 6v o Hohdokas / (KADO) 1.26,1ake -- 1.27,2ake
6. 8v o AH Jooseppi / Markus (Team Koo) 26,7a -- 1.27,4ake x
7. 7v t Ruskon Friika / (Team Ninitra) 26,3a -- 1.27,6ake x
8. 8v o Ruskon Lumiotus / (Ruko) 26,3aly -- 1.27,6ake
9. 6v o AH Vigor / (KADO) 1.26,0aly -- 1.27,6ake x
10. 5v o Hurmon Tukkijätkä / (RuKo) 26,6ake -- 1.27,7ake
11. 8v o Leopert Lind / (Team Ninitra) 26,2a -- 1.28,2ake
12. 7v t Uturiina / (RuKo) 26,2ake -- 1.28,9ake

Kilpailupäivä 5

1. 6v o Hohdokas / (KADO) 1.26,1ake -- 1.26,8ake x
2. 8v o Ruskon Woimanalle / (Koivula) - 01.26,4aly -- 1.27,1ake
3. 5v o Hurmon Tukkijätkä / (RuKo) 26,6ake -- 1.27,2ake
4. 6v o AH Vigor / (KADO) 1.26,0aly -- 1.27,6ake
5. 8v o Leopert Lind / (Team Ninitra) 26,2a -- 1.27,8ake
6. 8v o AH Jooseppi / Markus (Team Koo) 26,7a -- 1.28,1ake
7. 5v t Mielikki Lind / Tatu (Team Koo) 26,5a -- 1.28,2ake
8. 8v o Ruskon Lumiotus / (Ruko) 26,3aly -- 1.28,2ake
9. 7v t Uturiina / (RuKo) 26,2ake -- 1.28,2ake
10. 7v t Ruskon Friika / (Team Ninitra) 26,3a -- 1.28,4ake
11. 8v t Ruskon Kipinätanssi / (Koivula) - 01.26,1aly -- 1.28,7ake x
12. 7v o Backus / (ArC) 26,4ake -- 1.28,9ake x

  Lähtö 3c. 25,0-29,9-aikaiset kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 9v o Jyrähdys / (RuKo) 25,6aly -- 1.24,0ake
2. 9v t Ovidia R. / (ArC) 25,2aly -- 1.24,3ake
3. 6v o Ruskon Wikkelä / (KADO) 1.25,1ake -- 1.24,8ake
4. 8v o Snillin Viljami / (RuKo) 25,3aly -- 1.25,0ake x
5. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a -- 1.25,5ake
6. 10v o Gojahn R. / (ArC) 25,6aly -- 1.25,9ake xx
7. 8v o Åmotbrun / (ArC) 25,9aly -- 1.26,1ake
8. 9v t Virmatar / (RuKo) 25,9aly -- 1.27,4ake x
9. 7v t Hovinarri KAS / (KADO) 1.25,3ake -- 1.27,6ake
10. 7v t Ruskon Kelori / (Team Ninitra) 25,7a -- 1.28,0ake

Kilpailupäivä 2

1. 8v o Åmotbrun / (ArC) 25,9aly -- 1.24,2ake xx
2. 8v o Snillin Viljami / (RuKo) 25,3aly -- 1.24,5ake x
3. 9v t Ovidia R. / (ArC) 25,2aly -- 1.24,5ake
4. 10v o Gojahn R. / (ArC) 25,6aly -- 1.25,7ake
5. 9v o Jyrähdys / (RuKo) 25,6aly -- 1.25,8ake
6. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a -- 1.26,6ake
7. 7v t Ruskon Kelori / (Team Ninitra) 25,7a -- 1.26,9ake
8. 6v o Ruskon Wikkelä / (KADO) 1.25,1ake -- 1.26,9ake
9. 9v t Virmatar / (RuKo) 25,9aly -- 1.27,8ake
10. 7v t Hovinarri KAS / (KADO) 1.25,3ake -- 1.27,9ake xx

Kilpailupäivä 3

1. 10v o Gojahn R. / (ArC) 25,6aly -- 1.24,1ake
2. 7v t Hovinarri KAS / (KADO) 1.25,3ake -- 1.24,4ake
3. 6v o Ruskon Wikkelä / (KADO) 1.25,1ake -- 1.24,5ake x
4. 9v o Jyrähdys / (RuKo) 25,6aly -- 1.24,8ake
5. 7v t Ruskon Kelori / (Team Ninitra) 25,7a -- 1.25,0ake
6. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a -- 1.25,5ake x
7. 9v t Ovidia R. / (ArC) 25,2aly -- 1.26,5ake
8. 8v o Snillin Viljami / (RuKo) 25,3aly -- 1.26,7ake
9. 9v t Virmatar / (RuKo) 25,9aly -- 1.27,3ake
10. 8v o Åmotbrun / (ArC) 25,9aly -- 1.27,4ake

Kilpailupäivä 4

1. 7v t Ruskon Kelori / (Team Ninitra) 25,7a -- 1.24,1ake x
2. 10v o Gojahn R. / (ArC) 25,6aly -- 1.24,8ake
3. 6v o Ruskon Wikkelä / (KADO) 1.25,1ake -- 1.25,4ake
4. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a -- 1.25,7ake
5. 9v t Virmatar / (RuKo) 25,9aly -- 1.26,0ake
6. 8v o Åmotbrun / (ArC) 25,9aly -- 1.26,0ake
7. 9v t Ovidia R. / (ArC) 25,2aly -- 1.26,6ake x
8. 8v o Snillin Viljami / (RuKo) 25,3aly -- 1.26,8ake
9. 7v t Hovinarri KAS / (KADO) 1.25,3ake -- 1.27,0ake
10. 9v o Jyrähdys / (RuKo) 25,6aly -- 1.27,6ake

Kilpailupäivä 5

1. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a -- 1.24,0ake
2. 8v o Snillin Viljami / (RuKo) 25,3aly -- 1.24,5ake
3. 9v o Jyrähdys / (RuKo) 25,6aly -- 1.24,6ake
4. 8v o Åmotbrun / (ArC) 25,9aly -- 1.24,9ake
5. 10v o Gojahn R. / (ArC) 25,6aly -- 1.25,0ake x
6. 9v t Ovidia R. / (ArC) 25,2aly -- 1.25,8ake
7. 7v t Ruskon Kelori / (Team Ninitra) 25,7a -- 1.26,1ake
8. 9v t Virmatar / (RuKo) 25,9aly -- 1.26,4ake
9. 7v t Hovinarri KAS / (KADO) 1.25,3ake -- 1.27,4ake
10. 6v o Ruskon Wikkelä / (KADO) 1.25,1ake -- 1.28,0ake

  Lähtö 4a. 24,9-aikaiset ja nopeammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 7v t Unian Kiukkuinen / (KADO) 1.23,1aly -- 1.23,1ake x
2. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 23,1aly -- 1.23,7ake x
3. 9v o Junkkari KAS / (KADO) 1.23,5ke -- 1.24,2ake
4. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a -- 1.24,9ake
5. 7v t AH Proosa / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.25,3ake
6. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a -- 1.25,5ake
7. 6v t Kuolemanilo KAS / (KADO) 1.23,4aly -- 1.25,6ake x
8. 10v t AH Huiskio / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.25,9ake
9. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a -- 1.26,2ake
10. 8v t Guen Sabriina / (KADO) 1.23,4ly -- 1.26,7ake

Kilpailupäivä 2

1. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a -- 1.23,3ake
2. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 23,1aly -- 1.23,6ake
3. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a -- 1.24,0ake x
4. 6v t Kuolemanilo KAS / (KADO) 1.23,4aly -- 1.24,1ake
5. 9v o Junkkari KAS / (KADO) 1.23,5ke -- 1.25,5ake
6. 7v t Unian Kiukkuinen / (KADO) 1.23,1aly -- 1.25,6ake
7. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a -- 1.26,2ake x
8. 8v t Guen Sabriina / (KADO) 1.23,4ly -- 1.26,5ake
9. 7v t AH Proosa / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.26,6ake x
10v t AH Huiskio / (Team Ninitra) 24,2a -- ep

Kilpailupäivä 3

1. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a -- 1.23,3ake
2. 8v t Guen Sabriina / (KADO) 1.23,4ly -- 1.23,4ake
3. 9v o Junkkari KAS / (KADO) 1.23,5ke -- 1.24,1ake
4. 7v t AH Proosa / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.24,2ake
5. 7v t Unian Kiukkuinen / (KADO) 1.23,1aly -- 1.24,3ake
6. 6v t Kuolemanilo KAS / (KADO) 1.23,4aly -- 1.25,0ake
7. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a -- 1.25,1ake
8. 10v t AH Huiskio / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.25,1ake
9. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 23,1aly -- 1.25,5ake x
8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a -- k

Kilpailupäivä 4

1. 6v t Kuolemanilo KAS / (KADO) 1.23,4aly -- 1.23,0ake
2. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a -- 1.23,1ake
3. 9v o Junkkari KAS / (KADO) 1.23,5ke -- 1.23,3ake
4. 10v t AH Huiskio / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.25,3ake
5. 8v t Guen Sabriina / (KADO) 1.23,4ly -- 1.25,5ake
6. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a -- 1.25,7ake x
7. 7v t Unian Kiukkuinen / (KADO) 1.23,1aly -- 1.25,7ake
8. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a -- 1.26,9ake x
9. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 23,1aly -- 1.26,9ake
7v t AH Proosa / (Team Ninitra) 24,2a -- hva

Kilpailupäivä 5

1. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a -- 1.23,3ake xx
2. 10v t AH Huiskio / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.24,0ake
3. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a -- 1.24,1ake
4. 7v t AH Proosa / (Team Ninitra) 24,2a -- 1.24,5ake x
5. 8v t Guen Sabriina / (KADO) 1.23,4ly -- 1.24,9ake
6. 7v t Unian Kiukkuinen / (KADO) 1.23,1aly -- 1.24,9ake
7. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 23,1aly -- 1.25,9ake
8. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a -- 1.26,6ake
9. 9v o Junkkari KAS / (KADO) 1.23,5ke -- 1.26,7ake
6v t Kuolemanilo KAS / (KADO) 1.23,4aly -- k

  Lähtö 4b. 24,9-aikaiset ja nopeammat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
Kilpailupäivä 1

1. 6v t Unian Tuliruno / Jaana (Team Koo) 22,6a -- 1.22,9ake xx
2. 8v o EP Lennokas / Elias (Team Koo) 21,3a -- 1.22,9ake
3. 11v t Purnin Muistelma / (Team Ninitra) 22,0a -- 1.23,1ake
4. 6v o Cambridge Bay / (Koivula) - 01.15,2aly -- 1.23,3ake
5. 10v o AH Meteli / Markus (Team Koo) 22,5a -- 1.24,1ake
6. 6v t Rockabye Rachelle / (Koivula) - 01.16,2aly -- 1.24,6ake
7. 8v o Rojaltti KAS / (KADO) 1.22,2ake -- 1.24,8ake
8. 7v o Nightprowler RC / (Koivula) - 01.12,2aly -- 1.24,8ake
7v t Rjazán Penelope / (Koivula) - 01.13,2aly -- hva

Kilpailupäivä 2

1. 8v o EP Lennokas / Elias (Team Koo) 21,3a -- 1.22,1ake
2. 10v o AH Meteli / Markus (Team Koo) 22,5a -- 1.22,2ake
3. 6v t Rockabye Rachelle / (Koivula) - 01.16,2aly -- 1.22,7ake
4. 6v t Unian Tuliruno / Jaana (Team Koo) 22,6a -- 1.22,8ake
5. 6v o Cambridge Bay / (Koivula) - 01.15,2aly -- 1.23,2ake xx
6. 11v t Purnin Muistelma / (Team Ninitra) 22,0a -- 1.23,9ake
7. 8v o Rojaltti KAS / (KADO) 1.22,2ake -- 1.24,0ake
8. 7v o Nightprowler RC / (Koivula) - 01.12,2aly -- 1.24,4ake
9. 7v t Rjazán Penelope / (Koivula) - 01.13,2aly -- 1.24,7ake x

Kilpailupäivä 3

1. 10v o AH Meteli / Markus (Team Koo) 22,5a -- 1.22,5ake
2. 6v t Rockabye Rachelle / (Koivula) - 01.16,2aly -- 1.22,6ake
3. 8v o EP Lennokas / Elias (Team Koo) 21,3a -- 1.23,1ake
4. 7v o Nightprowler RC / (Koivula) - 01.12,2aly -- 1.23,2ake x
5. 8v o Rojaltti KAS / (KADO) 1.22,2ake -- 1.23,3ake x
6. 7v t Rjazán Penelope / (Koivula) - 01.13,2aly -- 1.23,4ake
7. 6v t Unian Tuliruno / Jaana (Team Koo) 22,6a -- 1.23,8ake x
8. 11v t Purnin Muistelma / (Team Ninitra) 22,0a -- 1.24,6ake x
9. 6v o Cambridge Bay / (Koivula) - 01.15,2aly -- 1.24,8ake

Kilpailupäivä 4

1. 8v o EP Lennokas / Elias (Team Koo) 21,3a -- 1.22,0ake
2. 6v t Unian Tuliruno / Jaana (Team Koo) 22,6a -- 1.22,6ake x
3. 7v t Rjazán Penelope / (Koivula) - 01.13,2aly -- 1.22,9ake x
4. 7v o Nightprowler RC / (Koivula) - 01.12,2aly -- 1.23,1ake x
5. 10v o AH Meteli / Markus (Team Koo) 22,5a -- 1.23,2ake
6. 6v o Cambridge Bay / (Koivula) - 01.15,2aly -- 1.23,2ake
7. 11v t Purnin Muistelma / (Team Ninitra) 22,0a -- 1.23,3ake
8. 8v o Rojaltti KAS / (KADO) 1.22,2ake -- 1.24,3ake
9. 6v t Rockabye Rachelle / (Koivula) - 01.16,2aly -- 1.24,4ake x

Kilpailupäivä 5

1. 10v o AH Meteli / Markus (Team Koo) 22,5a -- 1.22,5ake
2. 7v o Nightprowler RC / (Koivula) - 01.12,2aly -- 1.22,6ake
3. 6v t Rockabye Rachelle / (Koivula) - 01.16,2aly -- 1.23,1ake
4. 6v o Cambridge Bay / (Koivula) - 01.15,2aly -- 1.23,2ake
5. 6v t Unian Tuliruno / Jaana (Team Koo) 22,6a -- 1.23,7ake
6. 7v t Rjazán Penelope / (Koivula) - 01.13,2aly -- 1.23,7ake x
7. 8v o Rojaltti KAS / (KADO) 1.22,2ake -- 1.23,9ake
8. 8v o EP Lennokas / Elias (Team Koo) 21,3a -- 1.24,3ake
9. 11v t Purnin Muistelma / (Team Ninitra) 22,0a -- 1.24,8ake
  Lähtö 5c. Monté avoin 5-vuotiaat ja vanhemmat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
    
    huom, lyhenne virheellinen!! 

Kilpailupäivä 1 1. 7v o Nordkap Arktis / (ArC) 28,1aly -- 1.29,0maly 2. 7v o Vieheri RC / (RuKo) 28,5aly -- 1.29,5maly 3. 7v o Dalfuxen Arktis / (ArC) 28,4aly -- 1.29,9maly 4. 7v t Þórfríðr Nøn / (ArC) 28,4aly -- 1.30,2maly 5. 7v o AH Unisolmu / (RuKo) 28,3aly -- 1.30,4maly x 6. 7v o Hallakaamos / (RuKo) 28,0ake -- 1.30,5maly 7. 7v t Olki-Aune / (ArC) 28,2aly -- 1.30,9maly xx 8. 8v t Vanicka / (ArC) 28,1maly -- 1.31,2maly 9. 7v o Spännande Tid / (Team Ninitra) 26,7a (m27,8a) -- 1.31,7maly 10. 5v t Kuohutar / (RuKo) 28,1aly -- 1.32,4maly 11. 5v o Riemutrombi / (RuKo) 28,0aly -- 1.32,7maly Kilpailupäivä 2 1. 7v o Vieheri RC / (RuKo) 28,5aly -- 1.30,3maly 2. 7v o Hallakaamos / (RuKo) 28,0ake -- 1.30,4maly 3. 7v t Olki-Aune / (ArC) 28,2aly -- 1.30,6maly 4. 5v t Kuohutar / (RuKo) 28,1aly -- 1.30,8maly x 5. 7v o Spännande Tid / (Team Ninitra) 26,7a (m27,8a) -- 1.30,8maly 6. 7v t Þórfríðr Nøn / (ArC) 28,4aly -- 1.31,4maly 7. 7v o Nordkap Arktis / (ArC) 28,1aly -- 1.32,0maly 8. 5v o Riemutrombi / (RuKo) 28,0aly -- 1.32,0maly 9. 7v o AH Unisolmu / (RuKo) 28,3aly -- 1.32,5maly 10. 8v t Vanicka / (ArC) 28,1maly -- 1.32,7maly 7v o Dalfuxen Arktis / (ArC) 28,4aly -- hyl Kilpailupäivä 3 1. 7v t Olki-Aune / (ArC) 28,2aly -- 1.29,0maly 2. 5v o Riemutrombi / (RuKo) 28,0aly -- 1.29,4maly 3. 7v t Þórfríðr Nøn / (ArC) 28,4aly -- 1.29,9maly 4. 7v o Nordkap Arktis / (ArC) 28,1aly -- 1.30,0maly x 5. 7v o Hallakaamos / (RuKo) 28,0ake -- 1.30,3maly 6. 7v o AH Unisolmu / (RuKo) 28,3aly -- 1.30,4maly 7. 7v o Dalfuxen Arktis / (ArC) 28,4aly -- 1.30,5maly x 8. 8v t Vanicka / (ArC) 28,1maly -- 1.31,3maly 9. 7v o Vieheri RC / (RuKo) 28,5aly -- 1.31,6maly x 10. 5v t Kuohutar / (RuKo) 28,1aly -- 1.32,0maly 11. 7v o Spännande Tid / (Team Ninitra) 26,7a (m27,8a) -- 1.33,0maly x Kilpailupäivä 4 1. 7v o AH Unisolmu / (RuKo) 28,3aly -- 1.29,2maly 2. 7v o Spännande Tid / (Team Ninitra) 26,7a (m27,8a) -- 1.30,7maly 3. 5v o Riemutrombi / (RuKo) 28,0aly -- 1.31,1maly 4. 7v o Hallakaamos / (RuKo) 28,0ake -- 1.31,1maly 5. 7v t Olki-Aune / (ArC) 28,2aly -- 1.31,6maly 6. 5v t Kuohutar / (RuKo) 28,1aly -- 1.31,8maly 7. 7v o Nordkap Arktis / (ArC) 28,1aly -- 1.32,3maly 8. 7v t Þórfríðr Nøn / (ArC) 28,4aly -- 1.32,8maly 9. 8v t Vanicka / (ArC) 28,1maly -- 1.32,9maly x 7v o Vieheri RC / (RuKo) 28,5aly -- hrp 7v o Dalfuxen Arktis / (ArC) 28,4aly -- hyl Kilpailupäivä 5 1. 7v t Þórfríðr Nøn / (ArC) 28,4aly -- 1.29,1maly 2. 7v o Nordkap Arktis / (ArC) 28,1aly -- 1.29,5maly x 3. 7v o AH Unisolmu / (RuKo) 28,3aly -- 1.30,5maly 4. 7v t Olki-Aune / (ArC) 28,2aly -- 1.30,5maly 5. 7v o Spännande Tid / (Team Ninitra) 26,7a (m27,8a) -- 1.30,6maly x 6. 7v o Dalfuxen Arktis / (ArC) 28,4aly -- 1.31,0maly x 7. 5v o Riemutrombi / (RuKo) 28,0aly -- 1.31,8maly x 8. 7v o Hallakaamos / (RuKo) 28,0ake -- 1.32,4maly 9. 5v t Kuohutar / (RuKo) 28,1aly -- 1.32,5maly 10. 8v t Vanicka / (ArC) 28,1maly -- 1.33,0maly 7v o Vieheri RC / (RuKo) 28,5aly -- hkä
  Lähtö 5b. Monté avoin 5-vuotiaat ja vanhemmat kylmäveriset, ryhmäajo 2100m      1500 - 1000 - 800 - 500 - 300 - 150v€
    
        huom, lyhenne virheellinen!! 

Kilpailupäivä 1 1. 10v o AH Meteli / Jaana (Team Koo) 22,5a (m26,0a) -- 1.25,1maly 2. 6v o Unian Yllinkyllin / (KADO) 1.26,1maly -- 1.25,2maly 3. 10v Unhoitus / (KADO) 1.27,2maly -- 1.25,5maly 4. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a (m25,2a) -- 1.25,5maly 5. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 26,1ma -- 1.25,7maly xx 6. 11v o Altto KAS / (KADO) 1.25,0make -- 1.25,7maly 7. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a (m27,6a) -- 1.25,9maly 8. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a (m27,2a)-- 1.27,3maly x 9. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a (m26,4a) -- 1.27,5maly x 10. 11v o Purnin Berto / (Team Ninitra) 25,2a (m27,8a) -- 1.27,8maly x 11. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a (m27,1a) -- 1.28,7maly x 7v o Maskin Tid / (Team Ninitra) 25,5a (m27,7a) -- hrp Kilpailupäivä 2 1. 11v o Purnin Berto / (Team Ninitra) 25,2a (m27,8a) -- 1.25,2maly x 2. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 26,1ma -- 1.25,3maly x 3. 10v o AH Meteli / Jaana (Team Koo) 22,5a (m26,0a) -- 1.26,3maly 4. 6v o Unian Yllinkyllin / (KADO) 1.26,1maly -- 1.26,3maly 5. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a (m27,2a)-- 1.26,4maly x 6. 11v o Altto KAS / (KADO) 1.25,0make -- 1.26,4maly 7. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a (m27,6a) -- 1.26,8maly 8. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a (m26,4a) -- 1.27,1maly x 9. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a (m25,2a) -- 1.27,2maly 10. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a (m27,1a) -- 1.27,4maly 11. 10v Unhoitus / (KADO) 1.27,2maly -- 1.27,5maly 12. 7v o Maskin Tid / (Team Ninitra) 25,5a (m27,7a) -- 1.27,8maly x Kilpailupäivä 3 1. 10v Unhoitus / (KADO) 1.27,2maly -- 1.25,1maly 2. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a (m27,1a) -- 1.25,1maly 3. 11v o Purnin Berto / (Team Ninitra) 25,2a (m27,8a) -- 1.25,4maly 4. 7v o Maskin Tid / (Team Ninitra) 25,5a (m27,7a) -- 1.25,6maly 5. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 26,1ma -- 1.25,6maly 6. 10v o AH Meteli / Jaana (Team Koo) 22,5a (m26,0a) -- 1.26,9maly 7. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a (m26,4a) -- 1.27,0maly 8. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a (m27,6a) -- 1.28,0maly 9. 11v o Altto KAS / (KADO) 1.25,0make -- 1.28,0maly x 10. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a (m25,2a) -- 1.28,4maly x 11. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a (m27,2a)-- 1.28,8maly 6v o Unian Yllinkyllin / (KADO) 1.26,1maly -- hva Kilpailupäivä 4 1. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a (m27,1a) -- 1.25,5maly 2. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a (m27,2a)-- 1.25,9maly 3. 11v o Purnin Berto / (Team Ninitra) 25,2a (m27,8a) -- 1.26,1maly 4. 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 26,1ma -- 1.26,4maly 5. 10v o AH Meteli / Jaana (Team Koo) 22,5a (m26,0a) -- 1.26,6maly 6. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a (m26,4a) -- 1.26,7maly 7. 10v Unhoitus / (KADO) 1.27,2maly -- 1.27,7maly 8. 6v o Unian Yllinkyllin / (KADO) 1.26,1maly -- 1.28,0maly x 9. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a (m27,6a) -- 1.28,4maly 10. 7v o Maskin Tid / (Team Ninitra) 25,5a (m27,7a) -- 1.28,5maly 11. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a (m25,2a) -- 1.28,6maly 12. 11v o Altto KAS / (KADO) 1.25,0make -- 1.28,7maly x Kilpailupäivä 5 1. 8v o Vår Tid / (Team Ninitra) 26,5a (m27,6a) -- 1.25,6maly 2. 8v o EP Susihiisi / (Team Ninitra) 24,3a (m27,2a)-- 1.25,6maly 3. 10v Unhoitus / (KADO) 1.27,2maly -- 1.25,6maly 4. 9v o Valo-Siru / (Team Ninitra) 24,1a (m27,1a) -- 1.25,6maly 5. 11v t Purnin Vapaus / (Team Ninitra) 25,6a (m26,4a) -- 1.26,0maly 6. 11v t Purnin Emelia / (Team Ninitra) 24,8a (m25,2a) -- 1.26,2maly x 7. 10v o AH Meteli / Jaana (Team Koo) 22,5a (m26,0a) -- 1.27,2maly 8. 6v o Unian Yllinkyllin / (KADO) 1.26,1maly -- 1.27,2maly 9. 11v o Purnin Berto / (Team Ninitra) 25,2a (m27,8a) -- 1.27,4maly 10. 7v o Maskin Tid / (Team Ninitra) 25,5a (m27,7a) -- 1.27,9maly 11. 11v o Altto KAS / (KADO) 1.25,0make -- 1.28,2maly 6v t K.R. Purnu / (BÅR) - 26,1ma -- ep